МУЊЕ И НЕВРЕМЕ ПРОТУТЊАЛИ БЕОГРАДОМ (ФОТО, ВИДЕО)

Пљускови са грмљавином које су најавили из Хидрометеоролошког завода Србије вечерас су протутњали Београдом и околином.

Невреме је за око један сат донело између 20 и 30 мм кише. Појединим градским деловима текле су праве бујице.

НЕВРЕМЕ ПРЕКИНУЛО МЕЧ „ДЕЛФИНА“

Ватерполисти су морали да напусте отворени базен на Ташмајдану. Први наступ ватерполиста Србије на завршном турниру Светске лиге у Београду, против Аустралије, прекинут је после прве четвртине.
Аустралија је после уводних осам минута имала предност од 5:4, уз два гола Пауера за госте, а исто толико Филиповића за „делфине“, када је киша постала изузетно јака, а грмљавина постала опасност за актере утакмице.

Републички хидрометеоролошки завод најавио је слично време и наредних неколико дана.